Animacje

Animacje

Specjalizujemy się w organizowaniu i prowadzeniu imprez dla dzieci na terenie całej Polski. Dbamy o to aby dobre samopoczucie dzieciaków towarzyszyło im przez cały czas trwania imprezy. Przygotowane przez nas scenariusze wypełnione są dobrym humorem a niespodzianki przygotowane przez Animatorów mogą zaskoczyć każdego. Jako atrakcję towarzyszące imprezom zamkniętym i plenerowym proponujemy kącik zabaw plastycznych i ruchowych.

Animacje Świąteczne
Wizyta Św. Mikołaja

Czas świąt Bożego Narodzenia dla dzieci to jeden z najbardziej wyczekiwanych i najpięknieszych dni w roku. Dzieci odwiedza długo oczekiwany gość Święty Mikołaj. Sprawimy aby ten szczególny dzień w roku był naprawdę wyjątkowy. Zadbamy o dobrą zabawę i magiczną atmosferę a nasi animatorzy przygotują dzieci na przyjście wyjątkowego gościa.

Zabawy,gry, konkursy

Niezbędnym elementem podczas animacji są w/w formy aktywności, posiadamy booooogaty repertuar zabaw z hustą Klanza, ruroskoczkami, koniami. Często przeprowadzamy gry, w których nasze pociechy mogą wykazać się nie tylko sprawnością fizyczną ale również sprytem i kreatywnością 🙂

Bańki mydlane, malowanie twarzy, kolorowe warkoczyki

Symbol dzieciństwa bańki mydlane – są nierozłącznym elementem animacji, oferujemy efektowne pokazy baniek mydlanych, zamykanie dzieci w wielkiej bańce a także naukę ich tworzenia 🙂 Malowanie twarzy – makijaż dla dzieci ? czemu nie 😉 przy użyciu odpowiednich farb nasi animatorzy zamienią Waszą pocieche w np ulubioną postać z bajki 🙂 Plecenie warkoczyków – warkocze syntetyczne lub warkocze afrykańskie, dzięki nim Twoje dziecko może zamienić się w modelkę, lub po prostu wyróżnić się z tłumu kolorową fryzurą.

Łuki, Wiatrówki